NIE JESTEŚ ZALOGOWANY

Krok po kroku

Nabór do programu "PRYMUSI" na rok akademicki 2023/2024 jest zawieszony.

I.            Przygotowanie

Rekrutacja i kontakt z Fundacją odbywa się drogą elektroniczną pod adresem : styp.1rok@fejj.pl.

Przed zarejestrowaniem się na stronie Fundacji  prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem "PRYMUSI" (zwanym dalej Regulaminem). Kandydat musi spełniać wszystkie jego warunki. 

Wszyscy kandydaci do stypendium są traktowani równo i zgodnie z Regulaminem. Każdy może uczestniczyć tylko w jednym programie stypendialnym.

II.            Wypełnianie wniosku

Aby złożyć wniosek o stypendium, należy zarejestrować się na naszej stronie internetowej. Przed wypełnieniem wniosku należy skompletować wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do jego uzupełnienia. Wniosek można  wypełniać wieloetapowo. Uzupełniając tabelę z dochodem (Załącznik nr 2) , należy uwzględnić w niej wszystkich członków rodziny zameldowanych pod tym samym adresem co kandydat do stypendium. Wypełniony wniosek należy wysłać do Fundacji w formie elektronicznej i czekać na jego weryfikację.

Po wysłaniu zgłoszenia, wniosek oraz Załącznik nr 2 należy wydrukować, podpisać i przechowywać w swojej dokumentacji wraz z innymi dokumentami zebranymi do ich prawidłowego wypełnienia przez cały okres wypłaty stypendium (obydwa dokumenty znajdują się na koncie studenta w zakładce „Pliki do pobrania"). 

 III.            Rekrutacja przeprowadzana jest trzyetapowo

Etap I - elektroniczne wysłanie prawidłowo wypełnionego wniosku do Fundacji.

Etap II - indywidualne spotkanie z Fundatorem lub Zarządem Fundacji.

Etap III - podpisanie umowy stypendialnej (w przypadku pozytywnego rezultatu w etapie I i II)

IV.                       Potwierdzenie rozpoczęcia studiów / zaliczenia semestrów

Stypendysta zobowiązany jest do przedstawienia Fundacji potwierdzenia rozpoczęcia studiów oraz wyników pełnego zliczenia I i II semestru.

UWAGA! Odpowiadamy tylko na wiadomości podpisane pełnym imieniem i nazwiskiem.Jeśli masz pytania, w pierwszej kolejności zajrzyj do Aktualności oraz FAQ, gdzie zamieszczamy istotne wyjaśnienia i wskazówki.

W przypadku problemów dotyczących uzystania potwierdzeń z uczelni lub urzędu miasta/gminy, zachęcamy do kontaktu ze stypendystami poprzednich edycji.